O nas

Nexpid to zespół specjalistów PIM, którzy doświadczenie zdobywali na wielu projektach głównie podczas wdrażania sporych rozwiązań E-Commerce. W naszym zespole znajdują się osoby które zarówno wiedzą techniczną jak i merytoryczną potrafią poprowadzić prace wdrożeniowe systemu PIM. W naszej pracy opieramy się na najlepszy obecnie dostępnym darmowym rozwiązaniu PIM: Akeneo.

Jesteśmy dostępni dla naszych klientów na terenie całej polski.

 

Zajmujemy się kompleksowymi wdrożeniami systemu Akeneo. Wdrożenia wykonujemy w oparciu o audyt i plan wdrożenia. Jeżeli klient sobie tego życzy, wdrażamy również projekt struktury danych produktowych. Jesteśmy w stanie przeprowadzić wdrożenie kompletnie, od A do Z czyli rozpocząć od audytu, następnie zaprojektować schemat integracji oraz strukturę. Po wdrożeniu integrujemy system i rozbudowujemy o niezbędne dodatkowe funkcjonalności. Na końcu monitorujemy, utrzymujemy i rozwijamy wdrożony system.

Pomagamy także w codziennej pracy na Akeneo. Świadczymy usługi konsultingu zarówno dla klientów jak i agencji, które chcą podjąć się wdrożenia systemu Akeneo PIM.

Nasze atrybuty

Scrum/Waterfall
Git
Darmowa analiza
Dostępność
Wiedza
Doświadczenie